Byt v prevedení štandard

Byty v projekte Slnečná alej je možné dokončiť do prevedenia štandardu.

Prevedenie štandard zahŕňa: podlahy, interiérové dvere, obložky, osadené vypínače a kúpeľňu. Výber materiálov a farieb necháte na nás a našich dizajnérov alebo si vyberiete sami, podľa vašich preferencií.

  • Podlahy
    Podlahy sú základom celého interiéru, preto je veľmi dôležitý ich výber. Kvalitné laminátové, drevené podlahy alebo keramická dlažba dodá miestnosti moderný vzhľad. Môžete si vybrať z troch vzorov, farieb a materiálov.
  • Interiérové dvere a obložky:
    V cene štandardu sú interiérové dvere a obložky. Môžete si vybrať z dvoch dekorov.
  • Osadené vypínače
  • Kúpeľňa:
    Kúpeľňa je ďalším kľúčovým prvkom bytu, preto ju naši dizajnéri navrhli moderne, ale najme účelne. V cene je keramická dlažba, sanita, sprchovací kút / vaňa. Možnosť výberu z dvoch farieb.

Pre viac informácií o projekte nás neváhajte kontaktovať.

Byty - Garden

Ak patríte medzi tých, ktorí aktívne vyhľadávajú prírodu a chcú mať vlastnú záhradu, kategória bytov Garden je pre Vás ako stvorená.

Viac info

Byty - City

Súkromie, pokoj a ticho sú v dnešnom uponáhľanom svete čoraz vyhľadávanejšou komoditou. Byty sú vhodné pre slobodných, páry, ale aj menšie rodiny.

Viac info

Byty - Premium

Byty v kategórii Premium splnia všetky Vaše požiadavky na luxusné bývanie. Priestranné a vzdušné dispozície, ktoré dokonale zodpovedajú bývaniu úspešných.

Viac info